Loading, please wait ...

top of page
Magda Kaczor, lekarz psychiatra dziecięcy, ekspert medycyny snu, sen u dzieci, Warszawa
dr Magda Kaczor

 

I am a doctor, specialist in child and adolescent psychiatry. Polish Sleep Research Society honored me with the title of the Sleep Medicine Expert.

I obtained medical qualifications at the Medical Faculty of the Medical University of Warsaw. I have gained experience in working with patients in Poland and in foreign centers. At the beginning of my professional career I had the pleasure to work in Oxfordshire and Buckinghamshire Trust, which allowed me to learn about the rope of British psychiatry. In Poland, I worked in outpatient, inpatient and daily departments. I used to treat patients in multiple centers (Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii, SPDSK in Warsaw, Nowowiejski Hospital in Warsaw, Institute of Psychiatry and Neurology, Dialog Therapy Center).

I am the author of many publications in the field of sleep medicine. I created the first Polish monograph on sleep disorders in children addressed to doctors. Recently, I have written a guide about sleep for parents ('Sen u dzieci', printed by Marginesy, 2019). Moreover, I have published articles in Psychiatria Polska, Psychiatria po Dyplomie, Pediatria po Dyplomie. Currently, I also run sleep medicine trainings for professionals and business partners as well as sleeping workshops for parents.

MYSELF
Recommended
People I work with
Olga Maracewicz, psycholog kliniczny, psychoterapeuta, Warszawa
Olga Maracewicz

psycholog - psychoterapeuta

e-mail: olgamaracewicz@op.pl

tel: 604 559 411

Jestem psychologiem i psychoterapeutą pracującym w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej oraz terapii schematów.

 

Ukończyłam społeczną psychologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz Akademię Muzyczną i Studium Pedagogiczne w Krakowie, następnie Studium Terapii i Treningu Grupowego na Uniwersytecie Warszawskim oraz czteroletni Kurs Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Centrum CBT akredytowany przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej PTTPB a także liczne kursy specjalistyczne przygotowujące do pracy w obszarze pomagania, m.in. Szkolenie dla Mediatorów oraz szkolenia z zakresu diagnozy klinicznej oraz terapii. Pracowałam na stanowisku specjalisty w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu, pełniąc funkcję psychologa-diagnosty oraz psychoterapeuty kolejno na oddziałach neurologicznym, psychiatrycznym oraz w Poradni dla Osób z Autyzmem.

 

Przez wiele lat pracowałam w oświacie, również z dziećmi niepełnosprawnymi (w tym intelektualnie) oraz z uczniami szkół artystycznych. Jako trener szkoliłam kadry w edukacji, prowadziłam treningi umiejętności wychowawczych dla rodziców.

 

W swojej pracy koncentruję się na diagnozie klinicznej dzieci i młodzieży (zaburzenia ze spektrum autyzmu i ADHD - również u osób dorosłych oraz inne problemy wieku rozwojowego) oraz psychoterapii dzieci młodzieży i osób dorosłych (zaburzenia lękowe, depresyjne, zaburzenia osobowości, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne a także zespół Aspergera i ADHD u młodzieży i osób dorosłych).

 

W pracy z pacjentem współpracuję z lekarzami (psychiatrami, neurologami) oraz innymi specjalistami celem dokładnego zdefiniowania problemu i zapewnienia najefektywniejszej pomocy.

 

Swoją pracę terapeutyczną poddaje stałej superwizji.

Magdalena Szczęsna, pediatra, zaburzenia snu, Warszawa
Magdalena Szczęsna

pediatra

e-mail: ...
tel: ...

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie w trakcie specjalizacji z pediatrii odbywanej w jednym z warszawskich dziecięcych szpitali klinicznych.

 

Od czasu studiów związana ze studenckimi kołami naukowymi pediatrycznymi i neurologii dziecięcej, gdzie spotkała prawdziwych mistrzów w swoich dziedzinach, którzy nie tylko byli przewodnikami w świecie medycyny, ale również wzorem profesjonalnej i empatycznej relacji lekarz-pacjent. Tamże stawiała również swoje pierwsze kroki w świecie nauki, zarówno tej profesjonalnej jak i popularyzatorskiej.

 

Współautorka pierwszej polskiej monografii dotyczącej snu u dzieci skierowanej do lekarzy oraz książki o tej samej tematyce skierowanej do rodziców w formie poradnika.

Need more details? Contact me.

Contact available through web-based form only.

bottom of page